Aktuální Informace

Styrodurové plemenáče 2024

Z rodiných důvodů jsme dočasně přestali vyrábět plemenáče. Aktuálně máme v nabídce plemenáče od pana Berana, stejně jako cinkované úly. Pokud by měl někdo zájem o cokoliv z nabídky Úly z polabí, a měl to k nám blíž - neváhejte nás kontaktovat.

Celodřevěné cinkované úly

Na našem e-shopu naleznete tenkostěnné cinkované úly pana Ing. Miroslava Berana. Jeho Úly z Polabí jsou perfektně zpracované a my se rádi řadíme k distributorům těchto úlů.

Prohlédnou si je můžete i na našem skladě ve Svitavách.

Dodací lhůty aktuálně

Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů ve výrobě je aktuální dodací lhůta našich výrobků přibližně jeden týden. Jedná se hlavně o styrodurové plemenáče, které nevyrábíme na sklad. Objednávky v e-shopu jsou přijímaný bez jakýchkoliv změn a o dodání Vás budeme informovat případně nás můžete kontaktovat třeba e-mailem.

Děkujeme za pochopení. Za komplikace se omlouváme.

Vzrůstající ceny

V důsledku situace na trhu s materiálem a energiemi nám bohužel rostou i náklady spojené s veškerým, převážně dřevěným sortimentem. Bohužel jsme donuceni přistoupit ke zvýšení cen celodřevěných úlů, nástavků, plechových stříšek a dalšího zboží.

Některé zboží bude ještě za staré ceny, do vyprodání starších zásob. Ceny budeme průběžně aktualizovat při naskladňování dle aktuální situace.

Palubkové včelí úly

V průběhu Února přidáváme do nabídky uteplené palubkové úly z dílen HELPSOUL, kde se snaží zapojovat osoby se zdravotním postižením či jiným znevýhodněním a tak přispět k vytváření pracovních příležitostí pro znevýhodněné osoby na trhu práce.

Úly jsou kvalitní a pevné konstrukce ze smrkového dřeva - ručně vyráběné.

Rozmohl se nám tady takový nešvar

Dovolujeme si požádat zákazníky, aby si před každou objednávkou zboží na dobírku promysleli, zdali o objednané zboží mají opravdu zájem. Většinou si asi neuvědomujeme, že každé odeslání balíku s sebou nese své náklady, které nejsou zanedbatelné. Jsou zákazníci, kteří si objednají zboží na dobírku a teprve následně začnou řešit, jestli ho vůbec chtějí. Když usoudí, že ne, prostě si ho nevyzvednou. Myslí si, že jim žádné sankce nehrozí. Tak to, ale není.   více...