Aktuální Informace

Celodřevěné cinkované úly

Na našem e-shopu naleznete tenkostěnné cinkované úly pana Ing. Miroslava Berana. Jeho Úly z Polabí jsou perfektně zpracované a my se rádi řadíme k distributorům těchto úlů.

Prohlédnou si je můžete i na našem skladě ve Svitavách.

Palubkové včelí úly

V průběhu Února přidáváme do nabídky uteplené palubkové úly z dílen HELPSOUL, kde se snaží zapojovat osoby se zdravotním postižením či jiným znevýhodněním a tak přispět k vytváření pracovních příležitostí pro znevýhodněné osoby na trhu práce.

Úly jsou kvalitní a pevné konstrukce ze smrkového dřeva - ručně vyráběné.

Dodací lhůty aktuálně

Vážení zákazníci, z kapacitních důvodů ve výrobě je aktuální dodací lhůta našich výrobků přibližně jeden týden. Jedná se hlavně o styrodurové plemenáče, které nevyrábíme na sklad. Objednávky v e-shopu jsou přijímaný bez jakýchkoliv změn a o dodání Vás budeme informovat případně nás můžete kontaktovat třeba e-mailem.

Děkujeme za pochopení. Za komplikace se omlouváme.

Vzrůstající ceny

V důsledku situace na trhu s materiálem a energiemi nám bohužel rostou i náklady spojené s veškerým, převážně dřevěným sortimentem. Bohužel jsme donuceni přistoupit ke zvýšení cen celodřevěných úlů, nástavků, plechových stříšek a dalšího zboží.

Některé zboží bude ještě za staré ceny, do vyprodání starších zásob. Ceny budeme průběžně aktualizovat při naskladňování dle aktuální situace.

Rozmohl se nám tady takový nešvar

Dovolujeme si požádat zákazníky, aby si před každou objednávkou zboží na dobírku promysleli, zdali o objednané zboží mají opravdu zájem. Většinou si asi neuvědomujeme, že každé odeslání balíku s sebou nese své náklady, které nejsou zanedbatelné. Jsou zákazníci, kteří si objednají zboží na dobírku a teprve následně začnou řešit, jestli ho vůbec chtějí. Když usoudí, že ne, prostě si ho nevyzvednou. Myslí si, že jim žádné sankce nehrozí. Tak to, ale není.   více...