Včelaři ze Svitav a Vy

S partnerkou včelaříme již několik let. Kromě našeho medu na těchto stránkách naleznete i produkty, které jsou určeny nejen pro včelaře.

Vítáme Vás na našich stránkách. Všechny informace, co zde naleznete jsou naše práce, proto pokud objevíte nějakou chybičku nebo nebudete něčemu rozumět, poprosíme Vás o shovívavost a budeme rádi, když nám to napíšete na e-mail  karel.prazan@vcelarstvikaja.cz nebo klara.novotna@vcelarstvikaja.cz.

Proč Včelařství Kája? :-D název vznikl velmi spontánně. Původně mělo být Včelařství Kája pouze "značkou" medu, aby si jej lidé z okolí dobře zapamatovali a věděli kam se vrátit. Protože jsme našli zalíbení v 3D tisku, nabídnuli jsme drobné pomůcky, které sami používáme dalším včelařům. Přestože mohou být pro někoho tyto věci zbytečností, najdou se i včelaři, kteří o ně zájem mají. A právě proto jsme založili tyto stránky. Zde nabízíme nejen pomůcky z 3D tisku, plemenáče a další včelařské potřeby (nejen z naší produkce), které se snažíme stále doplňovat a udržovat aktuální.